Ünlü yıldız Marilyn Monroe'nun ölümü ile yıllar sonra yeni detaylar

Ünlü yıldız Marilyn Monroe'nun ölümü ile yıllar sonra yeni detaylar

Hollywood’un ve dünyanın en ünlü yıldızları arasında yer alan Marilyn Monroe’nun ölümü ile ilgili olarak 58 yıl sonra yeni detaylar ortaya çıktı. Marilyn Monroe hakkında yapılan belgeselde, oyuncunun öldürüldüğü öne sürüldü ve CIA ile mafya ilişkilerine dikkat çekildi.

58 Yıl Sonra Ölümüne Ait Yeni Detayalar

Neredeyse tüm dünyanın tanıdığı Marilyn Monroe’nun ölümüyle ilgili 58 yıl sonra yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Yakın zamanda çekilen bir belgeselde, ünlü yıldız Marilyn Monroe hakkında, şimdiye değin intihar olarak kabul edilen ölümüne yönelik önemli iddialar bulunuyor. Buna göre Cold Case: History isimli belgeselde 20’nci yüzyılın en ünlü oyuncularından olan Marilyn Monroe’nun ölümü ile ilgili yeni edinilen bilgiler seyirciye aktarılıyor. Bu kapsamda belgeselde anlatılanlara göre Marilyn Monroe’nun intihar ederek değil de bir cinayete kurban gittiği ifade ediliyor.

Belgeselin yapım şirketinin başkan yardımcısı olan Ralf Rueckauer tarafından yapılan açıklamada; “Bu bir belgesel dizisi, her bölüm bir sırrın çözüldüğü heyecan verici bir yolculuk yaratacak,” dedi. Belgeselde Monroe’nun mafya intikamına ya da CIA suikastına kurban gittiğine dair deliller öne sürülecek. Son teknolojik gelişmeler ile hazırlanan belgeselde ayrıca Monroe’nun ölümü ile ilgili yeni delillerin de açıklanacağı ifade edildi.

Marilyn Monroe Kimdir?

1926 yılında ABD’de doğan Marilyn Monroe, günümüzün en önemli oyuncularından birisi olmayı sürdürmektedir. 1962 yılında resmi kayıtlara göre intiharının ardından 60 yıla yaklaşan süre geçmesine rağmen popüler kültürdeki yerini korumayı başarmaktadır. Marilyn Monroe pek çok filmde rol almış ve güzelliği ile seyircinin beğenisini kazanmıştı. Bazıları Sıcak Sever, Erkekler Sarışınları Sever, Yaz Bekârı gibi filmler ile tüm dünya tarafından tanındı ve döneminin en çok aranan oyuncuları arasında yer aldı.