Uzun bir aradan sonra Brad Pitt ve Jennifer Aniston aynı karede

Uzun bir aradan sonra Brad Pitt ve Jennifer Aniston aynı karede

Boşanmaları ile gündeme gelen Brad Pitt ve Jennifer Aniston uzun bir süreden sonra ilk kez aynı karede yer aldılar.

Tekrar Aynı Karedeler
Bir dönemin rüya çifti olarak nitelenen Brad Pitt ve Jennifer Aniston boşandıktan sonra uzun bir süre aynı karede görünmüyordu. Ancak aralarındaki buzlar geçen yıldan bu yana oldukça eridi. Daha önceden bir ödül töreninde samimi görüntüler veren ikili, daha sonra ise bir proje çerçevesinde aynı karede buluştular.

 

Özel yaşamlarında bir araya gelememiş olmalarına karşılık, ikili bir proje kapsamında görev aldılar. Yıllar önce beraber çalıştıkları Fast Times At Ridgemont High adlı proje kapsamında tekrar kamera karşısına geçtiler. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden bağlantı sağlayan ikili, proje kapsamında okuma provası yapmak için buluştular. 1983 yılında yapılmış projenin tekrarı olacak projede Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in yanı sıra Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook ve Sean Penn gibi isimler de yer alıyorlar.

 

Jennifer Aniston Kimdir?
1969 doğumlu olan Jennifer Aniston’un annesi İskoç, babası ise Yunan asıllıdır. 2 kardeşi bulunan güzel oyuncu, New York’ta büyümüştü. Dokuz yaşındayken anne ve babası boşanan Aniston, çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salmıştır. 1980’li yıllarda önce küçük rollerde görev alarak oyunculuk kariyerini başlattı. En bilinen rolü ise ünlü Friends dizisindeki Rachel rolüdür. Amerikan tarihinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Friends’deki rolü sonrasında yıldızı parlamış ve pek çok projede yer almıştı. 2000 yılında Brad Pitt ile evlenmiş ve 2005 yılında çift boşanmıştı.