Yakın zamanda evlenen Arduç çifti çocuk istiyor

Yakın zamanda evlenen Arduç çifti çocuk istiyor

Yakın zamanda evlenen Barış Arduç ve eşi Gupse Özay hakkında son zamanlarda çocuk bekledikleri haberlerine ilişkin olarak Arduç tarafından açıklama geldi. “Çok istiyoruz, niyetimiz de var. Olursa seve seve paylaşırız haberini sizlerle, ama şimdilik böyle bir durum yok,” dedi.

“Çocuk İstiyoruz”

Ünlü oyuncu Barış Arduç ve eşi Gupse Özay, 6 yıllık birlikteliklerinin ardından geçen Temmuz ayında nikah masasına oturmuşlardı. Sade bir nikah töreni ile evlenen çift, özellikle magazin basını tarafından uzun zamandır merak ediliyordu. Barış Arduç ise önceki günlerde Etiler trafiğinde görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arduç “tatil bitti, işe dönüyoruz,” dedikten sonra evliliği hakkında yöneltilen sorulara da “zaten 6 – 7 yıllık bir birlikteliğimiz var, evli gibiydik. Yüzük takmayı da sevdim. Bir sürprizimiz yok birbirimize karşı, huyumuzu suyumuzu biliyoruz,” diye yanıt verdi.

Eşi Gupse Özay ile sade bir nikah töreni ile evlendiklerini de tekrar vurgulayan Arduç, “enerjimiz olursa belki ileride düğün yapabiliriz,” dedi. Arduç’un en önemli açıklamaları ise bir süredir magazin basınında dolaşan eşi Özay’ın hamile olduğuna yönelik iddialara dönük oldu. “Bu tarz haberleri bekliyorduk. Çocuk istiyoruz ve niyetimiz de bulunuyor. Olursa böyle bir haberi seve seve paylaşırız. Fakat şimdi böyle bir durum söz konusu değil,” şeklinde konuştu. Ayrıca Arduç, eşinin salgın nedeniyle evde kaldığını ve evde yeni projeler üreterek vakit geçirdiğini ifade etti.

Barış Arduç Kimdir?

9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de dünyaya gelen Arduç, daha sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye dönmüştür. Arduç, ilk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı ve tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım atmaya karar verdi. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve sinema projelerinde kendisine yer buldu.