Yıllar Sonra İbo Show Tekrar Seyirci Karşısında

Yıllar Sonra İbo Show Tekrar Seyirci Karşısında

Uzun yıllardır müzik dünyasından uzak kalan İbrahim Tatlıses, sevenleri ile tekrar İbo Show aracılığıyla buluşmaya hazırlanıyor. Star TV’de yakında başlayacak İbo Show tekrar büyük bir müzik ziyafeti sunacak.

Yıllar Sonra Ekranda

İbrahim Tatlıses ile özdeşmiş ve bir döneme damgasını vurmuş olan İbo Show, tekrar seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır müzik dünyasından uzak kalan ünlü şarkıcı, tekrardan müzik dünyasına dönüş yapıyor. 9 yıl aradan sonra kendi ifadesi ile “kaldığı yerden devam” ile durumu açıklayan Tatlıses, yenilenen format yapısı ile birlikte yakında sevenleri ile buluşacak.

Yapımcılığının Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği şov programı, her hafta müzik dünyasını etkileyen birbirinden ünlü konuları ağırlayacak ve özellikle nostalji rüzgarı yaşatmaya devam edecek. Sözleşmesini imzalamak için Doğuş Medya Center binasına gelen ünlü şarkıcı, programının tekrar başlamasından ötürü yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Uzun Zamandır Müzik Piyasasında Yoktu

2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucunda ağır yaralanan ve çok uzun bir süre tedavi gören Tatlıses, bu yüzden müzik piyasasında uzun zamandır bulunmuyordu. Kendisine yapılan silahlı saldırı sonucunda herkes tarafından akıbetinin ne olduğu merak edilen ünlü şarkıcı, uzun bir aradan sonra tekrar seyirciler ile buluşacaklar.

Tatlıses’i vuran kişinin eski düşmanı olan Abdullah Uçmak olduğu kabul ediliyor. Saldırı ile farklı iddialar ortaya atılmış, Tatlıses’in önce bir iş konusunda anlaşmazlığa düştüğü birisi tarafından, daha sonra alacak verecek meselesi yüzünden Kasım Zengin tarafından vurdurulmuş olduğu, PKK’nın saldırı düzenlediği ve en sonunda da eski düşmanı Abdullah Uçmak tarafından vurulduğu öne sürülmüştü. Polisin takibi sonrasında Uçmak ve olayı gerçekleştirenler yakalanmış, Uçmak ifadesinde çok eskiye dayanan husumet yüzünden Tatlıses’e saldırı yapıldığını belirtmiş ve meselenin hâlâ sürdüğünü ifade etmişti.